Arçelik_logo.svg

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ihlamur Arçelik'in Hikayesi

1996’dan bugüne,

28 yıllık deneyimimizle sizlerle daha iyiye…Mottomuz: Güler yüzlü ve kaliteli hizmet.

Ücretsiz Depolama

Çeyizlik ürünlerinizi 12 ay boyunca ücretsiz saklıyoruz...

Ücretsiz Montaj ve Nakliye

İstanbul, Kocaeli ve Sakarya için Ücretsiz Kargo ve Ücretsiz Montaj Desteği

Sık Sorulan Sorular

En Popüler Sorular

İnternet sitemizden aldığınız ürünler için aksi belirtilmedikçe montaj için ekstra ücret talep edilmez. Klima, kombi gibi ürünler için önceden keşif gerektiğini unutmayınız.

Beyaz eşyalarınızla ilgili sormak istediğiniz konular olduğunda, internet bağlantısı olan cihazınızın üzerindeki "Destek Servis" tuşuna 3 saniye basınız. 15 dakika içerisinde müşteri temsilcisi tarafından geri aranırsınız. "Destek Servis" logosu bulunan cihazlar için geçerli olan bu özelliğin kullanılabilmesi için, cihazınızın kurulum ve bağlantılarının yapılmış olması gerekmektedir.

Klimanızı uzun süre kullanmayacağınız durumlarda "Otomatik Temizleme" fonksiyonunu etkin hale getirebilirsiniz. Arçelik klimalarda bulunan "Otomatik Temizleme" fonksiyonu, cihaz kapatıldıktan sonra iç ünite fanının 30 dakika daha çalışmasını sağlar. Böylece soğutma sırasında eşanjörde (akışkanlar arası ısı transfer aleti) oluşan nem buharlaşır. Fan yüzeylerinin temiz ve kuru kalması klimanızın verimliliğinin uzun yıllar korunmasına yardımcı olur. Eşanjör temizliği için en yakın yetkili servise başvurabilirsiniz.

Temizliğe başlamadan önce makinenizi fişten çekin. Makinenizin demliğini ve ısıtıcısını suyla çalkalayarak temizleyin. Dış yüzey temizliğini nemli bir bez ve az miktarda bulaşık deterjanıyla yapabilirsiniz. Çay makinenizin elektronik aksamlarına su gelmemesine özen gösterin. Çay makinenizi, parçaları ve yüzeyi kuruduktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz.

Öncelikle televizyonunuzun yan veya arka kısmındaki USB 3.0 girişine flash belleğin takılı olduğundan emin olun. Bellek doğru biçimde takılmışsa içindeki dosyaların doğru biçimlerde olup olmadığını kontrol edin.

Hangi biçimler destekleniyor?

Televizyonunuz aşağıdaki dosya biçimlerini ve çözücüleri destekler, harici diskte bu biçimdeki dosyaları oynatabilir:
.3gp, .mp3, .m4a, .aac, .mov, .divx(4/5/6.x), .mpg, .vob, .dat, .ts, .avi, .mp4, .mkv, .trp, .div, H264 (L4.0), H264 (L4.1)
Film dosyasına ait uzantı bilgisi medya oynatıcı ekranında dosyanın sonundan görülebilir.

Seçili ürünlerde Oliz indirimlerinden yararlanmak için, uygulama içinden oluşturduğunuz kişiye özel karekod şifrenizi kullanırsınız. Şifreyi mağazalarda ödeme esnasında satış temsilcisine ileterek, web sitesinde sepet aşamasında Oliz Kodu alanına yazarak indirimden yararlanabilirsiniz

Arçelik WiFi klima internete bağlanmada sorun yaşıyorsa aşağıdaki adımları takip ederek bu sorunu çözebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdaki Connect uygulamasında, ev adını girip konumunuzu seçin. Akıllı telefonunuzdaki konum ayarları mutlaka açık olmalıdır.

Kuruluma başlamak için kumandanızın "Enerji tasarrufu ve hızlı tuşlarına" 3 saniye basılı tutun. Klimanızın WiFi ışığı yanıp sönmeye başlayacak.

Telefon veya tabletinizin kablosuz ağlar menüsüne gidip KLİMA_XXX isimli ağa bağlanınız. Uygulamaya tekrar dönüp devam düğmesine tıklayın.

Klimanızın bağlanmasını istediğiniz, evinizde kullandığınız internet bağlantısını seçin ve şifresini giriniz. Daha sonra ''kurulumu tamamlamaya'' basarak işlemi sonlandırın. Bağlanma işlemi gerçekleşecektir.

Evet. “Hesabım” menüsündeki “Üyelik bilgilerim” başlığı altından farklı fatura ve teslimat adresleri girebilirsiniz.

Oliz, ev ve yaşam kategorisinde birçok markanın ürün ve hizmetlerinde ayrıcalıklı ve indirimli alışveriş imkanı sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Arçelik Türkiye güvencesini arkasına alarak evdeki ihtiyaçları A’dan Z’ye sizin yerinize düşünür, avantajlı hizmetleri tek bir uygulamada bir araya getirir.

Türk kahvesi makineleri sadece Türk kahvesi pişirmek için tasarlanmıştır. Bu sebeple, Türk kahvesi makinenizi Türk kahvesi dışında bir kahve ile kullanmamalısınız.